خدمات ویپ در کرج

خدمات ویپ در کرج

اشنایی با سیستم تحت شبکه “ویپ”

ارتباطات یکی از نیاز های بشر است و انسان همواره در تلاش بوده به دنبال راه هایی بوده که بتواند با استفاده از با سایر مردم در ارتباط باشد. امروزه می توانیم نظاره گر یک انقلاب واقعی در عرصه ی ارتباطات باشیم . هر شخصی که با اینترنت و با استفاده از کامپیوتر میتواند با سایر افراد در هر کجای دنیا ارتباط برقرار کند. امروزه برای برقراری ارتباط تلفنی از راه دور از تکنولوژی به نام (VOIP) استفاده می شود. شرکت های زیادی در ایران هستند که خدمات ویپ را انجام می دهند که خدمات ویپ در کرج به بهترین نحو ممکن برای شما متقاضی گرامی انجام می دهد. اگر شما علاقه مند به استفاده از این تکنولوژی میتوانید با مجموعه ی جوان تل که  خدمات ویپ در کرج را انجام می دهند، تماس بگیرید. علاوه بر این شما میتوانید در این باره مطمئن باشید که خدمات ویپ در کرج دستگاه های مورد استفاده شما نظیر فکس، پردازشگر کار اعتباری، سیستم های امنیتی و غیره را به صورت یکپارچه به سیستم تلفنی ویپ شما متصل میکنند. هیچگاه سعی نکنید با خرید تلفن ویپ دست دوم در هزینه ها صرفه جویی کنید. چون ویپ یک تکنولوژی جدید بوده و ممکن است تجهیزات یک سال قبل هم از رده خارج باشند. همچنین هزینه ی نصب برای تلفن شما از نظر نو یا دسته دوم بودن فرقی ندارد و حتی ممکن است در صورت استفاده از تلفن دست دوم مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری باشید. شما متقاضیان گرامی میتوانید از همکاران ما در خدمات ویپ در کرج  مشاوره دریافت نمایید. اگر به دنبال ارتقا کاری خود هستید خدمات ویپ در کرج با کمترین هزینه و کیفیت بالا در خدمت شماست.

خدمات تلفن ویپ کرج

خدمات تلفنی ویپ در کرج

 

 

 

خدمات ویپ در کرج به چه صورت انجام می شود؟

متداول ترین کاربرد  تلفن اینترنتی کرج برای موارد شخصی است. همانطور که گفته شد سیستم ویپ مبتنی بر شبکه است به همین دلیل علاوه بر صوت میتواند تصویر و دیتا را هم انتقال دهد. پس از نصب و راه اندازی ویپ شما شاهد امکانات جذاب و کاربردی هستید که سیستم های قدیمی تر این قابلیت ها را نداشتند. کارشناسان جوان تل برای راه اندازه خدمات ویپ در کرج و یکپارچه سازی این سیستم از نرم افزار CRM استفاده میکنند. با استفاده از این روش هم بازدهی ارتباط با مشتریان به طرز چشمگیری ارتقا خواهد یافت هم موجب افزایش ورود به مجموعه های تجاری می شود. برای راه اندازی ویپ باید اول زیر ساخت آن فراهم شود. پس از اجرای خطوط و خرید تلفن و… شما میتوانید با خیالی آسوده بقیه کار را به خدمات ویپ در کرج محول کنید.

مزایای سیستم تلفن تحت شبکه

سیستم های تلفنی ویپ نسبت به مراکزهای تلفن سانترال، مقاومت و انعطلاف پذیری بیشتری دارند. تلفن های معمولی با سیگنال های آنالوگ کار میکنند و محدودیت های زیادی دارند اما سامانه ویپ با سیگنال های دیجیتال کار میکند و این باعث سهولت در کار و بکارگیری خدمات بیشتر و کیفیت بالاتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

  1. کاهش هزینه های مکالمه و امکان برقراری تماس رایگان تحت شبکه در داخل یا خارج کشور
  2. کاهش هزینه های راه اندازی تعمیر و نگهداری بدون نیاز به کابل کشی، جا به جایی آسان
  3. برقراری مکالمه ها و کنفرانس های صوتی و تصویری با کیفیت بالا بدون در نظر گرفتن مسافت

شما میتوانید با یک تماس به خدمات ویپ در کرج از همکاران ما بخواهید که سرویس تلفنی ویپ را برای شما راه اندازی کنند تا بتوانید از این تکلونوژی منحصرد به فرد استفاده کنید.

 

 

نحوه حفاظت

همکاران ما در خدمات ویپ در کرج در زمان استفاده از سرویس ویپ  نکات زیر را در نظر میگیرند. به کارگیری این نکات از الزامات کار می باشد.

آپدیت بودن نرم افزارها: در صورتی که تولیدکنندگان نرم افزار برای دستگاه نسخه  آپدیت شده ارائه داد باید در اولین فرصت برای نصب آن اقدام کنند. با آپدیت نرم افزارهای موجود پیشگیری لازم در حملات برنامه ریزی شده با هدف بهره گیری از نقاط آسیب پذیر انجام میشود.

استفاده از آنتی ویروس: برنامه های آنتی ویروس قادر به تشخیص و حفاظت سیستم شما در برابر ویروس های ناشناخته می باشند. با توجه به این که مهاجمان همیشه اقدام به نوشتن ویروس های جدید میکنند، لازم است نرم افزارها همیشه به روز باشند.

بررسی تنظیمات امنیتی : هم سیستم شما و هم تجهیزات نرم افزارهای ارائه شده جهت امکانات، گزینه های مختلفی را برای کاربران در اختیار قرار می دهد. فعال کردن بعضی از گزینه ها احتمال دارد آسیب پذیری سیستم شما را در مقابل حملات افزایش دهد. بنابراین لازم است گزینه های غیر ضروری را غیر فعال کنید. میتوانید برای راهنمایی بیشتر و مشاوره با کارشناسان واقع در مجموعه ی جوان تل در خدمات ویپ در کرج تماس بگیرید.

مراحل انجام پروژه ویپ یا خرید سرویس voip

1 تماس با مشاوران

2 ارائه پیشنهاد های همکاران ما در جوان تل

3 انتخاب پلن و نحوه پیاده سازی ویپ

4 خرید خط تلفن اینترنتی از جوان تل یا شرکت های دیگر

5 راه اندازی سناریو تماس

6 تست اولیه توسط شما و تایید پروژه

7 پشتیبانی ویپ، جوانتل به صورت رایگان 6 ماه پشتیبانی ارائه میدهد

برای ارتباط با مشاورین ما در تماس باشید

02191301005

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت