درباره ما

از شروع فعالیت جوان تل تاکنون!

مجموعه جوان تل سال 94 با هدف ارائه خدمات ویپ راه اندازی شد در ابتدا از اپن سورس ها استفاده میشد و همچنین خطوط شهری مخابرات به تدریج خطوط 5 رقمی و 4 رقم ارائه شد و همچنین نرم افزار های مرکز تلفن رایگان جوابگوی کار مشتریان بزرگ نبود تیم توسعه و تحقیق جوان تل شکل گرفت و به سرعت شروع به کد زدن و استارت پروژه خورد و اولین رونمایی از مرکز تماس جدید در حقیقت همان مرکز تماس اپن سورس ایزابل بود با قابلیت گزارشات پیشرفته ولی همچنان نیاز مشتریان رفع نمیشد و کم کم تبدیل به یک نرم افزار اختصاصی شدکه طی این مدت مرتب در حال آپدیت شدن می باشد در حال حاضر مرکز تماس سیموتل به عنوان محصول دانش بنیان و اصلی شرکت می باشد و با افتخار بیشتر 2 هزار نصب فعال دارد.

 هم اکنون خطوط با سرشماره 9 از اپراتور های آسیاتک و پیشگامان ارائه می شود.

محصولات قابل ارائه جوان تل
تعدادی از مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

مشتریان جوان تل

راه اندازی ویپ

سیپ  یوزر

خط تلفن روی بستر سیپ که قابلیت یک تماس همزمان را دارا می باشد بیشتر برای مسکونی و کسب و کار های بسیار کوچک استفاده می شود.

0 +
مشترکین سیپ یوزر
تلفن اینترنتی جوان تل

مرکز تلفن ویپ

مرکز تلفن مدیریت تماس های ورودی و خروجی را بر عهده دارد و امکانات سازمانی بسیاری از جمله تلفن گویا در اختیار شرکت ها قرار می دهد 

0 +
مشترکین مرکز تماس
راه اندازی VOIP

سیپ ترانک

خط تلفن هایی با قابلیت چندین تماس همزمان بدون اشغالی که شامل 4 رقمی و 5 رقمی و 8 رقمی می باشد. خطوط 8 رقمی دو طرفه می باشد.

0 +
مشترکین سیپ ترانک

مدیران جوان تل

دکتر امین جوانمرد

مدیریت

مهندس پویان خسروی

مدیر پشتیبانی

مهندس هادی عباسی

مدیر امور نمایندگان

مهندس رحمان عباسی

مدیر دیجیتال مارکتینگ

زهرا جوانمرد

مهندس زهرا کیانی

مدیر فروش

مهندس زهرا ادیبی

مدیر توسعه و تحقیق