معرفی بهترین تلفن های تحت شبکه

تلفن تحت شبکه

معرفی بهترین تلفن های تحت شبکه

 

تلفن تحت شبکه

ما قصد داریم در این بخش از مقاله به معرفی بهترین تلفن های تحت شبکه بپردازیم .جوان تل به طور کامل به این موضوع پرداخته است

تلفن های تحت شبکه :

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن محصولات پیشرفته و مدرن تلفن های تحت شبکه به وجود آمدند . که امکانات و کارایی باکیفیت و کارآمدی را به کاربران ارائه دهند .

این تلفن ها در تنوع و انواع مختلف بسیار اند . و نسبت به مدل ها و امکانات قیمت آن متفاوت است .

این تلفن ها بیشتر کارایی هایشان شبیه به یک سیستم کامپیوتر می باشد . و با گوشی های قدیمی و ستنی فاصله بسیاری دارند . همچنین در راه اندازی نیز از طریق کابل یا وایرلس تمامی صداها انتقال پیدا میکنند .

کارایی و امکانات مهم :

امکانات این تلفن ها به شرح زیر است .

1 . کیفیت بالا در صدا و برقراری یک ارتباط همچنین در تماس های تصویری کیفیت مناسب در تصویر برقرار می شود .

2 . در راه اندازی عدم نیاز به کابل کشی این تلفن ها احتیاج به کابل کشی ندارند .

3 . در جا به جایی ها احتیاج به تغییر شماره داخلی نداریم . و به راحتی می توان در محل کار جا به جا شد .

4 . با داشتن هدست گوشی تلفن تحت شبکه می توانید در کنفرانس های ویدیویی و صوتی از کارایی بیشتر و مناسبی بهره مند شوید .

تلفنKx-TS3282 : این تلفن از نظر قیمت نرخ بالاتری دارد و توانایی داشتن دو خط همزمان با کیفیت بالای صدا و مقاوم بودن بدنه را دارا است که امکانات این تلفن بشمار میرود .

 

تلفن تحت شبکه مدل SPA922 : این تلفن را می توان به صورت دیواری استفاده کرد . یعنی یک نوع تلفن دیواری می باشد . در صفحه نمایش این تلفن امکاناتی نظیر . ضبط کردن مکالمات و داشتن منشی تلفنی خودکار را دارد .

همچنین ویژگی دیگر این تلفن دارا بودن از دفترچه تلفن است . این تلفن با قیمت مناسبی در بازار وجود دارد . و ویژگی ها و امکاناتش نیز بسیار مفید می باشد .

 

تلفن تحت شبکه مدل CP-8865-3PCC-K9 : این نوع تلفن از برند تلفن های سیسکو می باشد . امکان ذخیره سازی شماره تلفن در این نوع تلفن وجود دارد . و قابلیتی نظیر ده خطه بودن ، انتقال دادن تماس ها ، داشتن برقراری کنفرانس ها و منشی تلفنی وجود دارد . کیفیت این تلفن قابل قبول است . و ال سی دی مناسبی برای گرفتن ویدیو دارد . این تلفن توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند .

 

تلفن تحت شبکه مدل SL930A : این تلفن از ظاهری زیبا ساخته شده صدای مناسب و با کیفیتی را داراست . و همچنین دارای دفترچه تلفن می باشد . که قابلیت ذخیره کردن شماره ها را به تعداد بالا دارد . همچنین در انتقال تماس ، ضبط کردن مکالمات و منشی تلفن را دارا می باشد . فقط از ماندگاری کم باتری و نداشتن وسایل یدک این تلفن ضعف دارد .

 

تلفن تحت شبکه پاناسونیک مدل KX-TGE243B : این تلفن امکانات مناسب و خوبی دارد از جمله داشتن کیفیت صدای مناسب و دارا بودن منشی تلفنی این تلفن را می توان به دیوار وصل کرد . استفاده از نور در صفحه نمایش و کلید ها باعث شده در نقاط کم نور نیز این تلفن به خوبی عمل کند . قابلیت مهم این مدل از تلفن افزایش تعداد گوشی ها از 3 به 6 است . قیمت بالا در این تلفن باعث خرید و استفاده کمتری از این نوع تلفن شده است .

تلفن های تحت شبکه همانطور که در موضوعات بالا گفته شد . بسیار متنوع اند پس با هر نوع نیازی سازگار ساخته شده اند .

پر استفاده ترین نوع تلفن از مدل رو میزی می باشد که امکانات مناسبی نیز داشته باشد .

معرفی تلفن ها :

تلفن های USB اتصال این نوع تلفن از طریق پورت و سیستم تلفن می باشد .

تلفن نرم افزاری : این تلفن می تواند از طریق سیستم کامپیوتر یا موبایل نصب شود و امکان برقراری تماس ها را بدهد که اکثرا نیز رایگان اند .

تلفن ها مدل بی سیم : این نوع تلفن از طریق اکسس پونت وصل میشود . و در جا به جایی هیچ مشکلی ندارد . صدا و امکانات دیگری را نیز این تلفن داراست .

تلفن های تصویری : این نوع تلفن ها به صورت تلفن رومیزی است . و امکانات تصویری مناسب دارد .و برقراری یک تماس تصویری با کیفیت در هرنقطه از جهان را می دهد .

تلفن های کنفرانس : تلفن ها بیشتر برای سازمان ها و ادارات مناسب است . و این کسب و کارها می تواند با این نوع از تلفن کنفرانس های خود را به راحتی برقرار کند .

تلفن های تحت شبکه گاها به تلفن اینترنتی یا آی پی فون هم شناخته میشن جهت خرید تلفن تحت شبکه به همراه تلفن ابری با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت