معرفی برنامه های رایگان برای ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس

معرفی برنامه های رایگان برای ویدیو کنفرانس

 

ویدیو کنفرانس

این مقاله در خصوص توضیح عنوان معرفی برنامه های رایگان برای ویدیو کنفرانس می باشد .

شما می توانید با برنامه های رایگان که مخصوص ویدیو کنفرانس هستند . یک ارتباط مهم برای جلسات و کارهای اداری تان بگیرید .

بدون نیاز هزینه های زیاد و به راحتی اینکار را انجام دهید .

برنامه های رایگان برای برقراری ویدیو کنفرانس :

Ios ، Jitsi Meet: این برنامه راحتترین و بهترین برنامه برای ویدیو کنفرانس است .

راحتی کار کردن با این برنامه از اینجا شروع می شود . که برای استفاده از آن نیاز به ثبت نام نیست ‌. و در تایم کوتاهی می توانید یک ارتباط کنفرانسی برگزار کنید .
این برنامه قابلیت کنفرانس خصوصی با گذاشتن یک رمز و یک کنفرانس عمومی با اشتراک گذاشتن نشان اینترنتی اتاق کنفرانس را داراست . همچنین در ضبط کنفرانس و اختیاراتی نظیر مخفی کردن و یا به حالت بی صدا گذاشتن یک فرد توسط مدیر را می دهد .

 

ItsHello : این برنامه برای برقراری ویدیو کنفرانس در زمان کوتاه بسیار مفید است .

زیرا در زمان خیلی کم و بدون نیاز به طی کردن مراحل ثبت نام می توانید . ارتباط خود را برقرار نموده در این برنامه می توان به طور همزمان در یک ساعت به تعداد 6 نفر در این کنفرانس شرکت کنند .

 

اسکایپ برای بیزینس : این برنامه توسط ماکروسافت پشتیبانی می شود کیفیت این برنامه بسیار بالاست . در انتقال صدا و تصویر بخوبی عمل میکند . توانایی ادغام با سرویس های دیگر را دارد . برای ارتباط یکپارچه با امنیت بالا این برنامه بسیار مناسب است .
سرویس پرطرفدار و بسیار محبوبی است .

 

Roundee : این برنامه برای ویدیو کنفرانس یک برنامه مطلوبی است . زیرا قابلیت و ویژگی ضبط ، یادداشت نویسی ، را دارد پس در جلسات اداری زمانیکه از این برنامه استفاده کرده باشید صحبت های مهم را با یادداشت برداری از دست نمی دهید. اکثر کاربران از این برنامه برای جلسات اداری استفاده می کنند . در این برنامه نیز همان شش نفر از طریق لینک می توانند شرکت کنند .

 

Zoom : این برنامه می تواند با حضور صد نفر در کنفرانس برگزار کنید . و قابلیت ضبط کردن ویدیو و صدا را کاربران می دهد .

 

واتساپ : پرکاربرد ترین برنامه گفتگو و کنفرانسی واتساپ است . که با کیفیت تماس تصویری روبرو است ‌.

 

ایمو : این پیام رسان با پشتیبانی از اینترنت یک نرم افزار قابل قبول برای برقراری گفتگو ها می باشد . که بطور رایگان در دسترس است .

فیس تایم : یک برنامه ی ویدیویی ساخت شرکت اپل است . که شما با این برنامه قادرید با کیفیت بالا تصویر تماس ویدیویتان را برقرار کنید .

 

Big blue button : این نرم افزار متن باز می باشد . برای تشکیل جلسات اداری ، برگزاری کلاس ها و… مناسب است . امکانات مورد نیاز با این جلسات را نیز داراست .

 

Proficonf : این نرم افزار به طور رایگان در دسترس است . و تا تعداد بیست و پنج نفر و دویست و پنجاه نفر می توانند شرکت کنند .
و نگران سرعت پایین اینترنت نبود . قابلیت های این برنامه اشتراک گذاری فایل و اشتراک گذاری صفحه می باشد .

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت