سرویس تلفن ثابت پیشگامان با سرشماره 9109

سرویس تلفن ثابت پیشگامان با سرشماره 9109

خط تلفن ثابت پیشگامان را بیشتر بشناسید

خرید خط تلفن پیشگامان

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای توسعه صنعت IT کشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نموده است. این شرکت، در همین راستا موفق به دریافت مجوز PAP و در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت مجوز FCP پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت و تلفن، گردید .

هم اکنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر کشور ، سرویس های خانواده DSL نظیر ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 را در ۳۰ استان و بیش از ۳۰۰ شهر ارائه می نماید. شرکت پیشگامان با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و ۲۴ ساعته از خدمات ارایه شده و سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ، همچنین حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و … به ارائه سرویس های متنوع پرداخته است .

همچنین با توجه به اخذ مجوز FCP نسبت به ارائه خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها، اینترنت پرسرعت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، سرویس public WIFI، تلفن ثابت مبتنی بر IPو خدمات اینترنت نسل ۴ثابت TD-LTE یا اینترنت بی سیم بر روی بستر سیم کارت مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با بیش از ۳۵۰ نفر پرسنل مستقیم و ۱۰۰۰ نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از ۷۰۰ نمایندگی در سراسر کشور مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد .
در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس ، پوشش گسترده ای را در سطح کشور بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم نماید.

سرویس تلفن ثابت پیشگامان

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به منظور ارائه ی خدمات نوین به مشترکین خود، اقدام به راه اندازی سرویس NGN کرده است.

NGN یا شبکه های نسل آینده (Next Generation Network) که در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد و کاربران پیشگامان میتوانند از آن بهره مند گردد، در واقع راه حلی برای کنترل رقابت فشرده و افزایش حجم ترافیک دیتا در سرویس های مخابراتی است.

شبکه فعلی شامل سه شبـکه مجزا به نام های PSTN ، شبکه Wireless Mobile ، شبکه دیتا (PSDN)  و شبکه هوشمند (IN)  می باشد. NGN شبکه ای مبتنی بر IP و مولتی سرویس است که ساختار مدیریت وکنترل واحد دارد و سه شبکه فوق را در یک ساختار عمومی Packet-base یکپارچه می کند. در NGN، شبکه موجود از یک معماری گسترده به شبکـه ای با لایه انتقال Packet Base برای صوت و دیتا تبدیـل می گردد. تمام ترافیک مخابراتی و ارتباطی نظیر صوت، سرگرمی، آموزش و سرویسهای اطلاعاتی از یک شبکه مجزا حمل خواهند شد.

در این تکنولوژی سافت سوییچ ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن کنونی ، امکان بهره گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد.

با بهره گیری از این امکان، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند.

سرشماره تلفن پیشگامان

خطوط پیشگامان با سرشماره ۹۱۰۹ توسط جوان تل قابل ارائه می‌باشد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
اسم
Email
وبسایت